Pazartesi-Cuma

Saat 09.00-17.30

Neue Große Bergstr. 7

Hamburg, Almanya

Hakkımızda

“Alman Bütünleyici Kanser Merkezi” (German Integrative Cancer Center) olarak amacımız, bütünleyici onkoloji alanında her zaman dünyanın en iyi protokollerini sunmaktır. Daha önceki yöneticilik pozisyonlarım sayesinde, bu alanda birçok üst düzey doktorla çalışabildim ve bu deneyimimi tedavileri iyileştirmek ve kanser hastalarına neredeyse her aşamada yardımcı olabileceğimiz programlar geliştirmek için kullandım.

Deneyimlerim ve Niteliklerim

Bütünleyici Onkoloji

Genel Tıp

Medya

"Doğal tıbbı Dr. Güneş'ten daha iyi bilen biri varsa onunla tanışmak isterim. Tanıdığım en parlak Alman doktorlardan birisidir."

Hasta referansları (İngilizce)

Dördüncü evre bağırsak kanserinden iyileşmekte kararlıyım ve bunun için bağışıklık sistemimin bütünlüğünü korumanın gerekliliğine kesin kes inanıyorum.

Dünya genelinde kapsamlı araştırmaların ardından, bu kliniğine tek bir nedenden dolayı karar verdim:

Dr. med. Adem Günes. Konuştuğum tüm hekimlerin içinde onu eşsiz buldum.
Yaklaşımının her şeyden önce ‘kanseri öldürmek’ için tasarlandığını vurguladı – tedavisi rahatlatma tedavisi değildi.

Konsültasyonumuz sırasında, temel yaklaşımlarını sabırla ve gerçekten akla yatacak bir şekilde açıkladı.

Daha da önemlisi, tedaviyi allayıp pullamadı. Tedavinin büyük ölçüde bitki bazlı olmasına rağmen, yan etkilerinin olabileceğini de açıkladı. Ancak bunların baş edilebilir olduğunu söyledi.

Yılın başlarında aldığım tedavi pahalı bir Meksika kliniğindeydi ve geri tepti. Avustralya’ya döndükten üç hafta sonra şiddetli karın ağrısı ile acil servise yetiştim. Bir BT taraması, ana tümörlerimden birinin çok önemli ölçüde büyüdüğünü, böbreğimin bir kısmını boğduğunu ortaya çıkardı. Yapılan PET-CT taraması daha fazla büyüme tespit etti.

Bu yüzden, her ne kadar Dr. Güneş’e güvensem de, hâlâ endişeliydim.

26 saat uçuştan sonra zayıf ve endişeli bir şekilde Hamburg’a vardım. Altı haftalık tedavi zorlu geçti, ancak her gün artan güven ile vücudumun olumlu bir şekilde yanıt vermeye başladığını hissettim. Tedavi “gerçek” – farklı ilaçlar veya takviyeler veya bitki bazlı ilaçlar hakkında sorduğum her soru ya bilimsel destekle cevaplanmış ya da araştırılmıştı.

Daha da önemlisi, vücudunuzun tedaviye nasıl yanıt verip vermediğini veya vücudunuzun ek tedavi kaldırıp kaldırmadığını belirlemek için her gün veya her iki günde bir kan testleri yapıldı.

Klinikte dünyanın her yerinden gelip tedavi gören hastalar vardı – bazılarının kanseri çok şiddetliydi ve yürüyemiyor veya konuşamıyordu. Tedavi süresince ilerlemelerini izlemek inanılmazdı.

Altı haftalık tedaviden sonra Hamburg’un kışını bırakıp güneşli Avustralya’ya döndüğüm için üzgün olduğumu söyleyemem. Beş hafta sonra bir PET-CT taraması yaptırdım ve tümörlerimden ikisinin hacim olarak %60 oranında küçüldüğünü öğrendim ve akciğerimdeki tümör nekrotik hale gelmişti. Genel olarak, tüm tümörler SUV’de ortalama %20 oranında çok benzer seviyelere düşürüldü, bu da sistemik bir yanıtın elde edildiğini gösteriyor – Dr. Güneş de bunu teyit etti.

Avustralya’ya dönmenin tek dezavantajı, Dr. Güneş’i göremiyor olmam veya tedavisini burada yaptıramıyor olmamdır. Deneyimlerim hakkında herkesle sohbet etmekten memnuniyet duyarım.

What makes Dr. Günes special is his vast knowledge and experience of how supplements, off label medication, low dose chemotherapy and hyperthermia all work together with the immune system to weaken and ultimately kill cancer. He understands the synergy of combining different modalities of treatment, enabling his patients to have the best quality of life.

I was diagnosed with two large late-stage brain tumors back in 2017. My research on Integrative Medicine led me to get on an airplane and go to a different country to meet and work with the extraordinarily talented physician, Dr. Adem Günes. After witnessing his intuitive approach to patient care, wrought by extensive experience and research in cancer treatment, as well as his respect and regard for the well-being of each and every person, confirmed that I made the right decision.

Dr. Günes has been wonderful in helping me transition to a medical team in the U.S., while continuing to direct his protocol for my care. My future looks bright.

God Bless you Dr. Günes and your team. My family and I are forever grateful.

I was diagnosed with Hodgkins Lymphoma, Stage 3, August 2018.
After 3rd line of Chemo therapy in Malta, my Lymphoma was still active. I was offered the 4th and last line of Chemo and I refused due to severe toxicity side effects experienced. I decided to start a treatment with Dr. Adem Günes, and in just 6 weeks of mild treatment with the most amazing team, my tumors reduced by 80 percent and I gained weight and feeling much healthier than I started.

Dr. Günes, I really would like to thank you for everything, the team and all the experience was great. Great job to all involved and besides treatment the service to patients was really great.

When my sister who lives in Ireland was diagnosed with cancer, we wanted to find the best treatments available, and thanks to Dr. Adem Günes, we found the best clinic for her. Dr. Günes reviewed medical reports and made recommendations for complementary treatments and recommended a clinic. My sister received excellent care and her tumour went into regression and now there is no trace of the tumour. She is back at home now on a regimen of supplements and correct diet. Dr. Günes stayed in touch during my sister’s treatments and was helpful with advice and suggestions. I will recommend Dr. Günes to anyone I know who gets cancer.

 I ran across doctor Günes’s name, associated with his knowledge of the various German cancer protocols, but with the additional knowledge he gained through significant study of herbal medicines and their impact on cancer. When I received my listing of protocols, I realized that Dr. Adem Günes was on the leading edge of cancer treatments,

I would not hesitate to recommend Dr. Günes’ services as he has provided us with much needed hope at this worrying time.”

My experience has been that Dr. Adem Günes offers several invaluable services that simply have no counterpart. Seeking a solution to cancer is difficult on many levels, with perhaps the most significant problem being the need for speed and accuracy in seeking the correct treatment center.

After meeting with our Standard Medical Oncologist and thoroughly researching all the success, and non-success of chemotherapy & radiation, we knew that only Alternative Cancer Therapies were for us. We found Dr. Adem Günes.

It was very helpful for me to get Dr. Günes’ opinion. I was researching about alternative cancer treatments but didn’t know what to choose. And he simply pointed me out in the right direction

Dr. med. Adem Günes